Wstęp

Nie masz łatwego życia… Od zawsze jesteś sierotą, czujesz, że nie przynależysz do miejsca, w którym się obecnie znajdujesz. Nie chodzi nawet o nazwę tej jakże szanownej instytucji społecznej, znanej jako sierociniec, wiadomo, brak rodziców ciąży na Twoim młodym sercu. Chciałbyś/Chciałabyś ich odszukać, znaleźć… dowiedzieć się czegoś o sobie, lecz to teraz nie jest najważniejsze. Nie popadasz w konflikty z rówieśnikami, dogadujesz się z nimi całkiem nieźle. Okropni opiekunowie? Nie, nic z tych rzeczy. Są oni dla Ciebie bardzo życzliwi i wyrozumiali, stanowią wsparcie, ale… No właśnie, jest pewne ale, które wisi nad Tobą i zupełnie odróżnia od Twoich kolegów i koleżanek…

To MAGIA, która chroni Cię, odkąd pamiętasz. Pomaga Ci w kryzysowych sytuacjach lub też manifestuje się podczas silnych emocji, na przykład jak ta sytuacja, gdy przepaliła się w lampie żarówka w jadalni, gdy podirytowany/a musiałeś/aś posprzątać po kolacji. Mimo iż wszelkie takie wypadki brane są jako niesamowite szczęście, czy po prostu złośliwość rzeczy martwych… Ty wiesz, że to Twoja sprawka.

Wszystko wyjaśni się już niedługo, gdy do okna pokoju, w którym mieszkasz, zapuka dziobem tajemnicza sowa z listem ze Szkoły Magii. Czy uda Ci się odkryć, kim tak naprawdę jesteś? Czy poznasz sekret Swoich zdolności? Czy uda Ci się nad nimi zapanować i korzystać? Czy dyrektor sierocińca wiedział o Twoich zdolnościach? Wszystkiego dowiesz się niebawem… a być może uda Ci się też odkryć prawdę na temat swoich rodziców, po których jedyną pamiątką, jaka się ostała, jest zdjęcie rodzinne. Nie czekaj, zarejestruj się już dziś i poznaj prawdę!